I will create czech ads and ugc content for your socials cz

A
andrea_harmuth
A
andrea_harmuth
Andrea Harmuth

About this gig

Chcete, aby vaše TikTok nebo Instagram videa skutečně prodávala a zaujala stovky tisíc lidí?


Proč spolupracovat se mnou?

  • 45+ značek, například Electrolux, Mixit, Hebe, Reknihy, Krásné vůně mnoho klientů se vrací opakovaně.
  • 3+ roky zkušeností s UGC videa dosahují stovek tisíc zhlédnutí.
  • Přirozený projev před kamerou hooky a CTA fungují a udrží pozornost až do konce.
  • Zkušenosti s organickým i reklamním obsahem pro TikTok a Instagram.


Co ode mě získáte

  • Energická, autentická videa, která vystihnou váš brand.
  • Možnost: více hooků pro A/B testování + rychlé dodání i větších zakázek.
  • Scénář dle vašich potřeb nebo návrh ode mě.


Vybavení & prostředí

  • Natáčím na iPhone 13 Pro nebo DJI Osmo Pocket 3, s profi světly a mikrofony.
  • Různá prostředí: byt, kancelář, posilovna, venku, s přáteli či partnerem.
  • Talking-head videa, voiceovery, ukázky aplikací či produktů.


Background

Kromě UGC jsem 2 roky spravovala sociální sítě pro hotel, hokejový tým a PR agenturu. Díky PR zkušenostem vím, jak tvořit obsah, který je autentický, baví a zároveň prodává.


Napište mi a pojďme společně vytvořit obsah, který skutečně prodává!

UGC paid content disclosure

I understand that by acquiring UGC services, I must abide by any and all disclaimer rules required by applicable laws and by the platform(s) where this content will be posted.

Get to know Andrea Harmuth

Andrea Harmuth

UGC videos that stop the scroll and convert!

  • FromCzech Republic
  • Member sinceJan 2024
  • Avg. response time4 days
  • Languages

    English, Czech
Jsem UGC tvůrce, který pomáhá značkám zazářit na TikToku a Instagramu. Mám přes 3 roky zkušeností a pracovala jsem už pro 45+ značek (např. Electrolux, Mixit, Hebe). Tvořím videa, která zaujmou, baví a prodávají. Pokud hledáte energického a přirozeného tvůrce, který dokáže udržet pozornost až do konce – jsem ta správná volba. 🚀 I’m a UGC creator helping brands stand out on TikTok & Instagram. With 3+ years of experience and 45+ brands I create videos that drive engagement and sales. I bring energy, confidence, and natural hooks that keep viewers watching till the end. Let’s work together!

Related tags